2014 m. vasario 10 d., pirmadienis

Kūrybinė stovykla 6 -18 m vaikams Vilniuje, Justiniškėse.

Kviečiu į kūrybinę  stovyklėlę mergaites ir merginas 6 metų ir vyresnes. Jos metu išbandysime įvairias rankdarbių technikas ir visas žinias pritaikysime viename dideliame darbe.


Kokį gaminį darysime?
Darysime vieną darbą, bet išbandysime daug technikų. Galima bus pasirinkti: arba daryti
1. papuošalų "kambarį"
su baldais, dekoruotu veidrodžių, lentynom, auskarų kabykla, plaukų gumyčių, šukų ir kitų gėrių dėžute bei dailiu stalu su ištraukiamais stalčiukais (daugiau pavyzdžio nuotraukų rasite šio įrašo gale); A4 formato;
arba
2. lėlių namelį, daromą taip pat  panašiu būdu. Lėlių namelis bus 25 cm x 35 cm dydžio ir atrodys kaip tikras, t.y. erdvinis, tik be priekinės sienos, kad galima būtų žaisti ir sudėti įvairius daiktu ar baldus (nuotraukos įrašo gale).

Kokios technikos bus naudojamos?
Abudu darbai bus daromi panašiu būdu panaudojant skirtingas technikas, tad tikrai nereikės nuobodžiauti.
1. kepamo modelino raštuotų detalių lipdymas skirtingomis technikomis, kurias naudosime mozaikai;
2. mozaikos klijavimas , priklausomais nuo darbo, arba veidrodžiui, arba grindims, iš pačių pagamintų modelino detalių;
3. baldų gamyba iš storo kartono;
4. baldų dekoravimas įvairiomis technikomis;
5. puošybos elementų audimas arba pinimas;
6. jeigu liks laiko, gaminsim papuošalus norima technika. Bus pateikta daug pavyzdžių, tad bus iš ko rinktis :) 
Taip pat gali būti naudojamos ir kitos technikos, priklausomais nuo to, ką vaikai jau moka daryti ir ko nori išmokti. 

Stovyklėlės darbo laikas ir trukmė
Užsiėmimų trukmė - 5 užsiėmimai po 3 val.
Būtinai - arbatos pertraukėlė, tad vaikai gali su savim atsinešti užkandžių. Arbatos arba negazuoto mineralinio visuomet bus.

Kokio amžiaus vaikams skirta stovyklėlė ?
Kviečiamos ir mergaitės, ir merginos, nuo 6 iki 18 metų. Grupės nebus skirstomos pagal amžių, dirbsime visos kartu tuos pačius darbus, tik priklausomai nuo amžiaus ir darbo spartos, skirtingo sudėtingumo ir dydžio.
Renkamos nedidelės grupelės po 2-5 merginas.

Ko reikės? 
Visos medžiagos ir priemonės bus duotos. 

Kaina
Kaina - 180 Lt (visų 5 užsiėmimų). 
Apmokėjimas - pirmą užsiėmimų dieną. 
Kur vyks stovyklėlė?
Užsiėmimai vyks Vilniuje, Justiniškėse, šalia Justiniškių "Norfos" (ir Justiniškių turgelio), Justiniškių ir Rygos gatvių sankirtoje.

Kaip užsiregistruoti ?
Registracijai rašykite laišką adresu : rankdarbiumokykla@gmail.com . Laiške būtinai nurodykite, į kokius kursus  užsirašote.
Taip pat galite  skambinti tel. 8 675 15554.
Likus kelioms dienoms iki kursų, kiekvienas užsiregistravęs gaus laišką - priminimą su išsamesne informacija, kaip rasti Rankdarbių Mokyklą.
Jeigu norėsite užsiregistruoti likus dienai iki kursų arba tą pačią dieną, prašom skambinti (o ne rašyti el.laiškutį). 

Papuošalų kambarys:
Baldai pagaminti iš storo patvaraus kartono (ne nuo dėžių, o specialaus), stalčiukai dekoruoti nėriniais, štampais ir atsidaro.Visos detalės priklijuotos ant tvirto pagrindo, aptraukto audinių. Audinys pieštas ranka.

Staliukas su stalčiukais pritvirtinti po veidrodžių. Veidrodžio rėmas puoštas kepto modelino detalėmis, kurios taip pat buvo nulipdytos rankomis, ir iš kurių vėliau sudėta mozaika. Ant staliuko tilps nedideli papuošalai, net ir miniatiūriniai dailūs buteliukai, o atidaromi stalčiukai sutalpins ir sages, ir žiedus, ir kitas malonias smulkmenas.

Papuošalų kabykla, skirta sukabinti auskarams, plaukų gumytėms, žiedams, kaklo papuošalams ir pan. "Kabliukai" lipdyti iš kepamo modelino.

Dėžutė didesniems papuošalams, šilko skarelei įdėti arba šukoms. Modeliuota iš storo patvaraus kartono ir dekoruota modelino detalėmis bei nėriniais.

Virš veidrodžio - storo kartono lentyną, apjuosta nėriniu.


Lėlių/ žaislų namas:
Jį dirbsime nuo pradžios iki galo: kursime viziją, modeliuosime norimo dydžio ir formos namą, jį klijuosime iš specialaus storo kartono, dekoruosime, kursime baldus, jeigu spėsime - darysime kilimėlius, mini indus, gėles arba tai, ką tik sugalvos vaikai. Lėlių namelis bus pasirinkto dydžio ir atrodys kaip tikras, t.y. erdvinis, tik be priekinės sienos, kad galima būtų žaisti ir sudėti įvairius daiktu ar baldus. 
Daugiau namo nuotraukų žiūrėkite štai čia:
http://ranku-darbo-gyvenimas.blogspot.com/2013/10/mano-mini-namas-visame-grazume.html
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą