2013 m. rugsėjo 16 d., pirmadienis

"Frivolite" nėrinių kursai Vilniuje, Rankdarbių mokykloje

Rankdarbių Mokykla kviečia į "frivolite" nėrinių kursus.
Kursų metu nersim norimus motyvus. Raštus galima bus pasirinkti.   Kviečiamos rankdarbių gerbėjos ir be patirties, ir patyrusios. Pirmąkart dibsiančioms šia technika bus išaiškinti visi pagrindai ir kartu nunersim nedidelį motyvą. Patyrusios galės nerti sudėtingesnį ir didesnį kelių eilių darbą  su dailiu puošybos elementu - perpintais žiedais.

Dėmesio!
Jeigu netinka kursų data ar laikas, rašykite laiškutį arba skambinkite - rasim tinkamesnį variantą :)

Sudėtingumas   
Kursai puikiai tiks ir norinčioms susipažinti su šia technika, ir patyrusioms. Mokėti nerti Frivolite technika tikrai nebūtina: visko išmoksite jau pamokos metu. O patyrusios ners sudėtingesnį kelių eilių motyvą. 

Ko reikės? 
Atsineškite gerą ir darbščią nuotaiką, o visos medžiagos ir priemonės bus duotos :) 

Kaina ir trukmė
Užsiėmimo trukmė -  2 val
Užsiėmimo kaina - 60 Lt (17,38 eurų).

Individualių užsiėmimų kaina - 80 Lt (23,17 eurų), suderinus laiką, kitu jums patogiu laiku,(40 Lt (11,58 eurų) už valandą).

Kur vyks kursai?
Užsiėmimai vyks Vilniuje, Justiniškėse, šalia Justiniškių "Norfos" (ir Justiniškių turgelio), Justiniškių ir Rygos gatvių sankirtoje. Smulkesnė informacija - telefonu.

Kaip užsiregistruoti ?
Registracijai rašykite laišką adresu : rankdarbiumokykla@gmail.com . Laiške būtinai nurodykite, į kokius kursus  užsirašote.
Taip pat galite  skambinti tel. 8 675 15554.
Likus kelioms dienoms iki kursų, kiekvienas užsiregistravęs gaus laišką - priminimą su išsamesne informacija, kaip rasi Rankdarbių Mokyklą.
Jeigu norėsite užsiregistruoti likus dienai iki kursų arba tą pačią dieną, prašom skambinti (o ne rašyti el.laiškutį). 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą